Cumberland Times-News

Education

June 4, 2013

Allegany College of Maryland graduates 393

Third largest class in school history

CUMBERLAND — Allegany College of Maryland graduated 393 students for the third-largest class in its history at recent 51st commencement exercises on the Cumberland campus. The graduates earned a total of 473 associate degrees and certificates.

Members of ACM’s spring 2013 class, and the degree or certificate they received, are listed below according to residence. Unless noted otherwise, the awards received refer to degrees. The 393 graduates are:

Accident — Debra Ignat, nursing; Acosta, Pa. — Jessica M. Calasara, nursing; Kerri Updyke, applied technical studies, business management, accounting certificate, business entrepreneurship certificate, business supervision certificate;

Altoona, Pa. — Lauren M. Clapper, dental hygiene; Shannon Irene Dicken, nursing; Sierra Lynn Hammond, dental hygiene; Alum Bank, Pa. — Brandon John Borischak, therapeutic massage; Maureen M Ludovico, nursing assistant/geriatric aide certificate; Augusta, W.Va. — Erica Robins Smith, phlebotomy/EKG technician certificate;

Baltimore — Alysia S. Benjamin, phlebotomy/EKG technician certificate; Armani Taylor Dozier, phlebotomy/EKG technician certificate; Shaminique T. Howard, phlebotomy/EKG technician certificate; David Dejaun Johnson, art; Nicole Lowery, nursing assistant/geriatric aide certificate;

Barton — Bethany J. Bailey, radiologic technology; Charity Sue Preston, respiratory therapist; Jessica R. Ritchie, human service associate;

Bedford, Pa. — Catherine J. Clark, accounting certificate; Peg Dibert, nursing; Rod Diehl, respiratory therapist; Desiree R. Growden, phlebotomy/EKG technician certificate; William O. Hansell III, computer technology (programming option); Chelsey M. Hoagland, nursing; Rachele Lantz, communication arts technology, general studies; Robert May, computer technology (network and technical support options); Sarah Louise Ruby, medical coding certificate; Joseph C. Straub Jr., computer technology (network option); Devin J Williams, pharmacy technician certificate;

Berkeley Springs, W.Va. — Emily Suzanne Roach, respiratory therapist; Berlin, Pa. — Stacy Lynn Baumgardner, nursing; Jacqueline K. Bender, business management, business entrepreneurship certificate, business supervision certificate; Katrina Kay Fochtman, nursing; Kristi Lynn Golby, nursing; Bishopville — Jeanna Vignale, dental hygiene;

Breezewood, Pa. — Constance Elaine O’Neal, general studies; Libet Cicely Palacios, human service associate; Amanda Dawn Swindell, medical coding certificate; Jolene April Williams, respiratory therapist; Broad Top, Pa. — Anthony J. Heath, business management;

Brunswick — Alison Renee Fauber, dental hygiene; Buffalo Mills, Pa. — Angela R. Shoemaker, business management; Burlington, W.Va. — Jaime L. Lewis, practical nursing certificate; Central City, Pa. — Jessica Ashley Galish, nursing; Chestertown — Meagan Katherine Myers, dental hygiene;

Circleville, W.Va. — Holly Nicole Halterman, radiologic technology; Clearville, Pa. — Jamie Lynn Beegle, nursing; Chelsea Nicole Chamberlain, nursing; Meri K Sciranko, business administration, business management, general studies; Colora — Cindi Nicole Giliberto, dental hygiene;

Corriganville — Brooke Elayne Brant, criminal justice, criminal justice certificate; Cresaptown — Wheaton Raenie Davis, respiratory therapist; Elisa Christine Hartung, nursing; Chelseyanne Sturtz, nursing assistant/geriatric aide certificate;

Cumberland — Alyssa Marie Adams, dental hygiene; Haley Amezcua, general studies; Benjamin Anastasio, applied technical studies, general studies; Taylor Santella Anthony, dental hygiene; Jonathan Edward Ashby, English; Brady Michael Barnhart, secondary education; Kaitlyn Bascelli, phlebotomy/EKG technician certificate; Lisa E. Bates, phlebotomy/EKG technician certificate; Natalie A Beasom, early childhood education; Diane F. Beem, nursing assistant/geriatric aide certificate; Aaron J. S. Bills, general studies; Dorothy Baffour Boateng, dental hygiene; Sammi Jo Bosley, respiratory therapist; Breani Bridges, social work; Corey R. Chucci, applied technical studies; Nicole Clark, human service associate; Amanda Louise Clay, general studies; Molly Corbett, forest technology, tree care technician certificate; Miranda Crowe, history; Jessica Nicole Currence, nursing; Artina C. Davis, office systems support certificate; Christopher Day, general studies; Cherie Lynn DeVore, early childhood education, elementary education, teaching; Holly Ann Diggs, phlebotomy/EKG technician certificate; Theo Dixon, criminal justice certificate; Dianne L Dorsey, medical coding certificate; Karrie Lee Drabic, radiologic technology; Cherokee Starlett Drummond, dental hygiene; William Scott Edwards, culinary arts; Kaite Ann Enos, phlebotomy/EKG technician certificate; Rachel S. Erzkus, nursing; Pamela E. Flanagan, phlebotomy/EKG technician certificate; Amanda Faye Frampton, pharmacy technician certificate; Eugene Thomas Frazier II, general studies; Vanessa Grace Frost, nursing assistant/geriatric aide certificate; Natoya S. Gallimore, pharmacy technician certificate; Melissa Grace Garlitz, early childhood education; Kierstin Danielle Gimler, phlebotomy/EKG technician certificate; Rebecca Anne (Blackmon) Grabenstein, general studies, secondary education; Sarah Gullion, applied technical studies, general studies; Haley Lynn Heavner, criminology, criminal justice certificate; Mary Hidey, nursing assistant/geriatric aide certificate; Julie A. Hiller, nursing; Aaron L. Hutchinson, general studies; Brittany Nicole Jackson, office technologies (administrative assistant option), business office support specialist certificate, office systems support certificate; Assiatu Jalloh, general studies; Adam Jessen, criminal justice, criminal justice certificate; Aumonae P. Johnson, pharmacy technician certificate; Krista Dawn Johnson, accounting; Michele Lauren Keller, applied technical studies; Taylor M. Kesler, phlebotomy/EKG technician certificate; Jeremy Kunis, criminal justice certificate; Jason Lamb, forest technology; Kelly Dawn Lear, phlebotomy/EKG technician certificate; James Edward Lindner III, automotive technology; Brittany Lippold, criminal justice; Nicole M. Mabury, human service associate; Richard Mann, general studies; Brehana Nichole Martin, phlebotomy/EKG technician certificate; Logan Ryan Mathews, nursing; Ella K. McClung, phlebotomy/EKG technician certificate; Christian McIntyre, general studies; Preston Ernest McLaughlin, general studies; Jack C. Meekins, criminology, general studies; Chiffawn Cherie Metheny, nursing assistant/geriatric aide certificate; David A. Mihailovich II, business administration; Margery Jane Leann Mishow, respiratory therapist; Madison Renee Nightengale, general studies; Kayleen Lena Painter, elementary education, teaching; Ashley Paxton, human service associate; Megan M. Poremski, nursing assistant/geriatric aide certificate; Adam Paul Rinehart, business administration; Steven Floyd Roach, nursing; Penelope Schnabley, office technologies (medical office systems option); Kylie Shore, communication arts technology; Tracey L. Shrout, pharmacy technician certificate; Jeffrey Scott Smith, criminal justic, criminal justice certificate; Kayla Spencer-Garlitz, nursing assistant/geriatric aide certificate; Jeremy Spencer-Garlitz, computer technology (programming option); Christine R Steinbrunner, business management, accounting certificate, business entrepreneurship certificate, business supervision certificate; Melissa Ann Sword, practical nursing certificate; Sarah M. Thompson, applied technical studies; Jessica Catherine Louise Twigg, general studies; Kaitlyn Brooke Whitacre, medical assistant; Alyson Elizabeth Wickham, phlebotomy/EKG technician certificate; Erica Williams, applied technical studies; Lacey M. Williams, sociology; Kasey L. Witt, business administration; Leila Ziaee, dental hygiene;

Deer Park — Trina Marie Bentley, pharmacy technician certificate; Defiance, Pa. — Michael Levesque, automotive technology certificate; Denton — Abby Reed Smith, dental hygiene; Duncansville, Pa. — Katelyn Thompson, dental hygiene; Jacob T Weibley, general studies; Ellerslie — Macy Lynn McLaughlin, nursing;

Everett, Pa. — Jennifer Lee Boor, office technologies (medical office systems option), medical coding certificate; Matthew T. Defibaugh criminal justice, criminal justice certificate; Marlene K. Horton, applied technical studies, computer technology (network and technical support options); Glen S. Melius, computer technology (network option); Erika R Miller, elementary education, teaching; Chelsey B. Sipes, applied technical studies; David W Zimmerman, criminal justice, criminal justice certificate; Fairfax, Va. — Adam Smith, business administration;

Flintstone — Tina D. Lohr, nursing assistant/geriatric aide certificate; Fort Ashby, W.Va. — Brandon E. Bridges, respiratory therapist; Joshua William Hanson, phlebotomy/EKG technician certificate; Kyla Ketterman, phlebotomy/EKG technician certificate; Andrea Lease, phlebotomy/EKG technician certificate; Alieshia Daun Porter, phlebotomy/EKG technician certificate; Marina Louise Toscano, applied technical studies; Fort Seybert, W.Va. — Christopher Huffman, automotive technology;

Friedens, Pa. — Travis D. Mayer, criminal justice, criminal justice certificate; Friendsville — Kola Mae Artice, practical nursing certificate; Chantel Ann Landis, applied technical studies, medical coding certificate; Susan Julia Silbaugh, computer technology (Web development option);

Frostburg — Michael Beardsley, applied technical studies; Kelsey L Clark, applied technical studies; Ciara D. Combs, phlebotomy/EKG technician certificate; Jennifer Lee Decker, nursing; Alison Renee James, general studies, phlebotomy/EKG technician certificate; Lori L. Keister, nursing; Patricia J. Kenney, nursing assistant/geriatric aide certificate; Misty A. Lewis, pharmacy technician certificate; Alexander H. Lewis, automotive technology; Alysa Dawn Love, applied technical studies, criminology, office technologies (legal assistant option); Macklin McBride, computer technology (technical support option); Katherine Elizabeth McKenzie, applied technical studies, economics, general studies; Tiffany Miller, applied technical studies computer technology (network option and technical support option); applications user specialist, computer service technician certificate, technical support certificate; Robert Anthony Minnick, communication arts technology; Marley Marie Nolan, practical nursing certificate; David Thomas Parnes, criminal justice, criminal justice certificate; Alexandria Denae Shumaker, applied technical studies; Shanna Dawn Spencer, phlebotomy/EKG technician certificate; Kimberly Swanger, general studies; Holly Elizabeth Tavenner, general studies; Kelsay Lynn Twigg, respiratory therapist; Linda Kay Twigg, respiratory therapist; Ashley Wilt, nursing assistant/geriatric aide certificate;

Fort Ashby, W.Va. — Mandi N. Knippenberg, applied technical studies; Garrett, Pa. — Patricia Kay Johnson, medical coding certificate; Kathryn Elizabeth Mosholder, nursing; Alysha K. Walker, general studies, secondary education;

Grantsville — Kimberly Ashton Beiler, respiratory therapist; Tara L. Cunningham, respiratory therapist; James Ryan Donahue, automotive technology certificate; Marla D. Folk, radiologic technology; Dale Allen Hetrick III, forest technology; Deborah L. Shewbridge, radiologic technology; Elizabeth Marie Smearman, nursing; Melanie Spiker, nursing; Alexander Treasure, computer technology (programming option); Jessica Ann Yoder, nursing;

Great Cacapon, W.Va. — Daniel Oliver, computer technology (network option); Green Spring, W.Va. — Amanda Jean Hott, radiologic technology; Greencastle, Pa. — Seth W. Sprague, general studies; Hagerstown — Rebecca A. Castle, dental hygiene; Cara Divelbiss, dental hygiene; Prashanthi S. Duvvuri, dental hygiene; Kristi Ann Wuerstlin, dental hygiene;

Hancock — Ashton Michele Cook, nursing transfer; Laken Renee Douglas, dental hygiene; Tesa M. Iden, respiratory therapist; Joseph Corey Lashley, forest technology; Tiffiny Stotler, phlebotomy/EKG technician certificate; Hollidaysburg, Pa. — Dina Michelle Norris, nursing; Hooversville, Pa. — Tom Edwards, business management;

Hopewell, Pa. — Anya Thompson, nursing; Huntingdon, Pa. — Allison Jade Culp, nursing assistant/geriatric aide certificate, phlebotomy/EKG technician certificate; Huntingtown — William Temple Gladmon III, computer technology (network and technical support option);

Hustontown, Pa. — Samantha M Clippinger, psychology; Chasity Dawn McGowan, radiologic technology; Hyndman, Pa. — Jeffrey Hosselrode, hotel and restaurant management; Regina Louise Ryan, practical nursing certificate; Irvona, Pa. — Ashley Noel, dental hygiene;

James Creek, Pa. — Lisa C. Marin, nursing; Kenneth Duane Wise Sr., human service associate; Jefferson Hills, Pa. — Matthew A. Warhola, political science; Keedysville — Katelyn Dee Gelles, respiratory therapist; Christopher J. Schwartz, therapeutic massage;

Keyser, W.Va. — Kandi Elizabeth Fazenbaker, dental hygiene; Kathleen Ann Myers, dental hygiene; Shawna Marie Sanders, nursing; Carrieann M. Stewart, phlebotomy/EKG technician certificate; Vicki Lynn Wilt, medical coding certificate; Mandi Jo Wilt, applied technical studies; Kitzmiller — Tiffany Dawn Matthews, nursing; Laurel — James Andorful, criminal justice, criminal justice certificate;

LaVale — Brandan Baasland, applied technical studies, general studies; Chelsea Brotemarkle, secondary education; John Coleman, computer science, computer technology (network and programming options); Kari Lynn Johnson, office systems support certificate; Tyler Mitchell Kelly, criminal justice, criminal justice certificate; Megan Lynn Long, criminal justice, criminal justice certificate; Kelsey Renee Mellotte, business administration; Patricia Marie Mellotte, nursing; Stanley Navalaney III, general studies; Brandon M. Richards, automotive technology; Ryan Tyler Ross, automotive technology certificate; Allyssa Chantel Stevens, phlebotomy/EKG technician certificate; Kathy Rae Weasenforth, applied technical studies, officie technologies (administrative assistant option);

Lilly, Pa. — Kristin Elyse Muldoon, dental hygiene; Little Orleans — Vinson James Boggs, secondary education; Roxan L. Smith, nursing assistant/geriatric aide certificate; Loch Lynn Heights — Matthew K. Knopsnider, computer technology (network and technical support options), applications user specialist certificate, computer service technician certificate, technical support certificate;

Lonaconing — Coty Blair, automotive technology certificate; Katie E. Sloan, pharmacy technician certificate; Ashlynn C. Whitecotton, general studies, secondary education; Melissa G. Wilson, medical coding certificate;

Manns Choice, Pa. — Brittany L. Benning, nursing; Starla R. Diehl, computer technology (Web development option); Ryanne L. Wiswell, medical laboratory technology, biotechnology certificate; Martinsburg, W.Va. — Crystal D. Wageley, dental hygiene; McConnellsburg, Pa. — Zachariah Hahn, respiratory therapist;

McHenry — Amanda M. Jenkins, dental hygiene; Darryl Simpkins, applied technical studie, professional golf management certificate; Ariana Yvonne Wilt, radiologic technology;

Meyersdale, Pa. — Matthew Beal, phlebotomy/EKG technician certificate; Matthew Ryan Bittner, forest technology; Karisa Boyce, nursing; Eric Hotchkiss, applied technical studies; Patricia Lynn Marteney, nursing; Elizabeth B. Miller, office technologies (medical office systems option), medical coding certificate; Nicole Marie Sheffield, applied technical studies; Shaina A. Stein, business supervision certificate;

Kayla White, business administration, general studies, accounting certificate; Barry Lynn Wilt Jr., applied technical studies;

Mitchellville — Javier D. Elliott, professional golf management certificate; Monrovia — Michele Marie Shaw, dental hygiene;

Mount Savage — Garrett L. Dickel, forest technology; John R. Diehl, business management; Brittny Michelle Engle, nursing; Brooke Larkin, applied technical studies, nursing assistant/geriatric aide certificate; Samantha M Robey, culinary arts; Jennifer Dawn Roddy, applied technical studies, health promotion, health/physical education, psychology;

Myersville — Cody Brent Blickenstaff, general studies; Needmore, Pa. — Natasha Brooke McFadden, phlebotomy/EKG technician certificate; New Creek, W.Va. — Aaron Hunter Carr, phlebotomy/EKG technician certificate; New Enterprise, Pa. — Corinna Lorraine Cosner, nursing; Brianna Diamond Hart, general studies, secondary education; New Paris, Pa. — James Arthur Pepe, nursing;

Oakland — Melissa Beachy, nursing; Teresa A. Hamilton, phlebotomy/EKG technician certificate; Kimberly Nicole Michaels, radiologic technology; Brittany M. Miller, respiratory therapist; Andrew Bolyard Seib, nursing; Bethany Lauren Steyer, nursing; Katie Marie Steyer, nursing; Hannah Paige Storey, radiologic technology; Emily Jane Thomas, nursing;

Oldtown — Lacey A. Abe, therapeutic massage; Angela Nicole Bartlett, general studies; Ashley Rana Boggs, office systems support certificate; Stacy E. Dawson, general studies; Mark Allen Dom Jr., general studies; Julieanna Lehman, secondary education; Ashley McDonald, pharmacy technician certificate; Matthew P. McKenzie, forest technology; Melody A. Siemer, general studies;

Orbisonia, Pa. — Christopher M. Allen, radiologic technology; Petersburg, W.Va. — Katelyn Nicole Twyman, radiologic technology; Rawlings — Jenna Renee Daddysman, nursing; Sarah Jane Eaton, nursing; Elizabeth Mae Hart, general studies; Savannah Masoncup, applied technical studies, communication arts technology;

Ridgeley, W.Va. — Kayla Brenee Abe, nursing assistant/geriatric aide certificate; Carrie Beth Baldwin, nursing assistant/geriatric aide certificate; Tiffany Bittinger, nursing; Nancy J. Caswell, business management; Maureen Evans, medical coding certificate; Luann Gaglio, office technologies (legal assistant option); Dennis H. Hetrick, automotive technology certificate; Timothy Preston Ryan, general studies; Donnell Lamar Smith, nursing assistant/geriatric aide certificate; Heather Steinmetz, applied technical studies;

Roaring Spring, Pa. — Ellen M. Baker, nursing; Rachel A. Delozier, dental hygiene; Rachel Nunamaker, nursing; Robertsdale, Pa. — Tyler Scott, computer technology (network option);

Rockwood, Pa. — Elizabeth A. Faidley, business management; Kristin Nicole Judy, nursing; Brandy Marie Kinney, nursing; Jenny Lynn Magyar, radiologic technology; Andrew L. Miller, nursing; Timothy E. Sleasman, applied technical studies, general studies, social work;

Romney, W.Va. — Joshua Berg, respiratory therapist; Lauren Ashley Rothgeb, dental hygiene; Kayla Nichole Shahan, therapeutic massage;

Salisbury, Pa. — Russell Jordon Hillegas, forest technology; Ashleigh Rose Munion, nursing; Wesley W. Wagner, respiratory therapist;

Saxton, Pa. — Phillip Scott Dixon, nursing; Danielle M. Faulkerson, human service associate; Victoria J. Mitchell, nursing; Jessica Simpson, nursing; Schellsburg, Pa. — Kaylee Horton, dental hygiene; Six Mile Run, Pa. — Kristen Nicole White, criminal justice, criminal justice certificate; Smithsburg — Casey Rebekah Lowe, dental hygiene;

Somerset, Pa. — Courtney Eutsler, nursing; Rebecca H. Groff, nursing; Katherine Halagan, nursing; Russell W. Lyons, business management; Crystal G. Lyzbicki, nursing; Jodi Ellen Stapleton Nichols, applied technical studies, general studies; Kyle Robert Stutzman, forest technology; Earl Yoder, social work;

Springfield, W.Va. — Kristen Renee Pence, nursing; Erin R. Stonebraker, respiratory therapist; Springs, Pa. — Adrienne Danae Maust, early childhood education; Stoystown, Pa. — Jenna Marie Koontz, nursing; Jesse Lee Peterman, criminal justice, criminal justice certificate;

Thurmont — Julie Elizabeth Santos, dental hygiene; Todd, Pa. — Brittany Nichole Horton, respiratory therapist; Tyrone, Pa. — Ashley Marie Bonsell, dental hygiene; Union Bridge — Amanda Marie Honaker, dental hygiene; Walkersville — Carmen Cabrera, automotive technology certificate; Luis Ledo, automotive technology certificate;

Washington, D.C. — Darnell A. Culbreath, criminal justice, criminal justice certificate; Asia Latrease Ford, criminology, political science; Andrew Harrison, criminal justice certificate; Bradley Kareem Felix Jacobs, general studies; Wellersburg, Pa. — Keri S. Pfitzenmayer, human service associate;

Westernport — Karissa Marie Fitzgerald, elementary education, teaching; Katrina Elaine Freeman, early childhood education; Jessica L. Guthrie, pharmacy technician certificate; Jessica Nicole Hamilton, nursing; Jordon A. Montgomery, general studies; Julianna Joy Nixon, nursing; Robert Wayne Pattison, respiratory therapist; Avis Frances Ray, medical coding certificate;

Westminster — Jacqueline Georg, radiologic technology; Elizabeth Lynn Wiebking, dental hygiene; Westover — Kortney L. Davis, dental hygiene; Wiley Ford, W.Va. — George C. Crass, computer technology (programming option);

Williamsburg, Pa. — Cortney Ann Emeigh, respiratory therapist; Sara Michelle Little, radiologic technology; Woodbury, Pa. — Karen Louise Yorke, business administration; Lennae Allane Zimmerman, nursing; Woodsboro — Jack Andrew Medovich Jr., professional golf management certificate.

 

1
Text Only
Education
  • Allegany College of Maryland graduates 373 at 52nd commencement

    Allegany College of Maryland graduated 373 students for the fourth-largest class in its history at recent 52nd commencement exercises on the Cumberland campus. The graduates earned a total of 451 associate degrees and certificates.
     

    June 6, 2014

  • Potomac State president’s list for spring 2014 announced

    KEYSER, W.Va. — According to Potomac State College Campus President Leonard Colelli, there were 106 students placed on the President’s List for the 2014 spring semester at Potomac State College of West Virginia University. To be eligible for the President’s List, a student must earn a 3.7 to 4.0 grade point average while maintaining a full-time student status.

    May 22, 2014

  • 202 students on Potomac State College dean’s list for spring 2014

    KEYSER, W.Va. — Potomac State College of West Virginia University recently announced that 202 students have been named to the Dean’s List for the spring 2014 semester.

    May 22, 2014

  • Jim Combs.tiff Fort Hill Hall of Fame inductees honored

    CUMBERLAND — We Are Fort Hill honored the 2013 inductees into the Fort Hill Hall of Fame during a luncheon held recently at the school.
    The 10 inductees are James Combs, class of 1963; George Eskin, 1955; Dr. Roseann Weber Hannon, 1961; John Harden, 1948; Dr. Walter Henry, 1959; Dr. Terri Ott Lally, 1976; J. Frederick Sharer, 1956; Glen Shipway, 1961; Judy Twigg, 1980; Shannon Workman, 1984.

    March 18, 2014 10 Photos

  • Local students earn bachelor's degrees at Frostburg State University

    At the 143rd commencement ceremonies at Frostburg State University in December,many area residents were among the nearly 600 total candidates for degrees.

    February 25, 2014

  • Frostburg State University students named to dean's list

     The following students from the area have been named to the dean’s list at Frostburg State University in recognition of outstanding academic achievement for the fall 2013 semester.

    February 21, 2014

  • Dean's list students at Potomac State College

    KEYSER,     W.Va. — Potomac State College of West Virginia University recently announced that 185 students have been named to the dean’s list for the fall 2013 semester.

    January 13, 2014

  • Potomac State students named to Provost's List

    KEYSER, W.Va. — According to Potomac State College Campus Provost Leonard Colelli, there were 102 students placed on the Provost’s List for the 2013 fall semester at Potomac State College of West Virginia University. To be eligible for the Provost’s List, a student must earn a 3.7 to 4.0 grade point average while maintaining a full-time student status.

    January 13, 2014

  • ACM names 297 to fall dean’s list

    Nearly 300 students were named to the Allegany College of Maryland dean’s list for the fall 2013 semester, according to David M. Hinds, ACM vice president of instructional affairs.

    January 13, 2014

  • Garrett College students named to dean’s list

    MCHENRY — The following full-time students of Garrett College have been named to the dean’s list for the Fall Semester 2013 according to James L. Allen Jr., interim dean of instruction.

    December 18, 2013

Latest news
Facebook
Must Read
House Ads